Stavebná firma REVITTOM

 
Vítajte na stránke spoločnoti REVITTOM, s.r.o.. Spoločnosť pôsobí na stavebnom trhu SR, od roku 2007, výhradne so zameraním na oblasť zatepľovania či obnovy bytových domov ako celok.   Vykonávame  rekonštrukciu bytových domov ako pre súkromný, tak i pre verejný sektor. 
 
Vykonávame rekonštrukcie škôl, obchodných centier, administratívnych budov, športových centier, parkovacích domov a pod. Je pre nás samozrejmosťou realizovať diela v kvalite zodpovedajúcej predstavám investora a spĺňajúce požiadavky príslušných noriem. Aj Vy máte možnosť využiť naše služby a stať sa našimi spokojnými zákazníkmi. Pokiaľ máte o naše služby záujem,prezrite si našu ponuku. Pokiaľ máte otázky, neváhajte nás kontaktovať.
 
Naša spoločnosť sa zaoberá realizáciou vhodného zatepľovacieho systému na mieru Vášho bytového domu, zabudovanie vhodných materiálov poprednej kvality s certifikátmi pre daný systém zateplenia. Máme dostatok odborne vyškolených zamestnancov a stavbyvedúceho. Zabezpečujeme neustály monitoring a dohľad na stavbe počas celej dĺžky trvania realizácie stavby. Zabezpečujeme vypracovanie projektovej dokumnetácie a rozpočtu stavby, taktiež zabezpečujeme prípravu podkladov pre financovanie diela cez ŠFRB alt. iné formy financovania. 
 
Vykonávame tiež práce vo výškach, firma disponuje vlastnými závesnými lávkami a lešením, realizujeme termo nátery fasád bytových domov a pomoc pri vzpracovaní žiadosti financovania úveru cez ŠFRB. 
 
Akcia: Poskytujeme bonus napr. v podobe maľovania schodiska, výmena vstupnej brány, schránok a podobne grátis pri zákazke s rozpočtovými nákladmi nad 100. tisíc  Eur. 

 

Anketa

Páči sa Vám náš nový web?

Celkový počet hlasov: 41